Delivery Menu

Heading back to school or the office? Whether you're doing a hybrid model or full time, the most important question is – What's for lunch? Our kid-approved, perfectly portable picks make packing their lunchbox a snap. These ready-to-eat meals make the perfect weekday lunch, easy to toss in a bag if you’re heading to school (or the office) or enjoy it at home.

Collection: Back To School

14 products

  • Harvest Salad
    Jar of Harvest Salad

    370-560 cal

    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Breakfast Bowl
    Jar Image of Beyond Breakfast Bowl

    310 cal

    Regular price
    $6.49
    Sale price
    $6.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Burrata Caprese Salad
    Jar image of Burrata Caprese Salad

    420-610 cal

    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grilled Chicken Caesar Salad
    Jar Image of Grilled Chicken Caesar Salad

    260-510 cal

    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Smoked Cheddar Cobb Salad
    Jar image of  Smoked Cheddar Cobb Salad

    310-460 cal

    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • North Napa Salad
    Jar Image of North Napa Salad

    260-450 cal

    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Burrito Bowl

    250-320 cal

    Regular price
    $6.79
    Sale price
    $6.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pesto Pasta Bowl
    Jar image of Pesto Pasta Bowl

    330 cal

    Regular price
    $6.79
    Sale price
    $6.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Turkey, Apple & White Cheddar Wrap
    Stylized photo of Turkey Apple Wrap

    440 cal

    Regular price
    $8.79
    Sale price
    $8.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Italian Turkey Wrap
    Stylized photo of Italian Turkey Wrap

    430 cal

    Regular price
    $8.79
    Sale price
    $8.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Berries & Granola Greek Yogurt
    Jar image of Berries Yogurt and Granola

    230-340 cal

    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Cinnamon Oats
    Jar Image of Apple Cinnamon Oats

    490 cal

    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Almond Butter Oats Bowl
    Jar Image of Almond Butter Oats Bowl

    480 cal

    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cookie Dough Bites (Sharing Size)
    Jar Image of Cookie Dough Bites (Sharing Size)

    310 cal per serving

    Regular price
    $7.49
    Sale price
    $7.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out